Betves %40 Haftasonuna Özel Slot Burada Bonusu

Betves %40 Haftasonuna Özel Slot Burada Bonusunu Nasıl Alabilirim?

1- Bu promosyon 8 Şubat 2022 tarihinden itibaren geçerlidir.Bu promosyondan tüm yatırım yöntemleri için faydalanabilirsiniz.

2- Haftasonu günleri içerisinde minimum 100TL para yatırmanıza özel %40’a kadar (%20 Çevrimsiz Bonus + %20 Discount) varan bonuslardan yararlanabilirsiniz.

3- Cuma 23:59′ dan Pazar 00:00′ kadar en az 100TL ve üzeri yatırımlarınız için bu bonusu talep edebilirsiniz.

4- Bu promosyondan maksimum yararlanılabilecek yatırım bonus miktarı 1.000TL’dir

5- Bu promosyondan maksimum yararlanılabilecek kayıp bonus miktarı 1.000TL’dir

6- %20 Hafta Sonu Slot yatırım bonusu alan üyelerimiz kayıp yaşaması durumunda sadece %20 Hafta Sonu Slot Kayıp bonusunu talep edebilirler farklı kayıp bonuslarımızdan yararlanamazlar.

7- Bonusun 30 gün (1 ay) içerisinde çevrim şartları tamamlanmalıdır. Aksi halde bonus iptal edilecektir.

Betves %40 Haftasonuna Özel Slot Burada Bonusu Çevrim Şartları Nelerdir ?

1- Hafta Sonu %40 Slot Yatırım ve Kayıp Bonusu sadece slot oyunları için geçerlidir. Bonusunuz + Anaparanızın 3 katı kadar slot oyunlarımıza katılım sağlamanız durumunda çevriminiz tamamlanmış olacaktır.

2- Slot sağlayıcılarında mevcut bulunan “Bonus Satın Al” seçeneğinin kullanılması durumunda bütün kazançlar ve bonus iptal edilir. Çevrim tamamlanmış olsa dahi “Bonus Satın Al” kullanılmamalıdır.

3- Hafta Sonu Slot Yatırım Bonusu %20 yatırım + %20 kayıp bonusunuz ile almış olduğunuz yatırım bonusunun 20 katı kadar çekim yapabilirsiniz. Kayıp bonusu ile kazanç sağlamanız durumunda 10 katı çekim yapabilirsiniz.

Betves Bonus Genel Kuralları

1- Üyeler aynı anda sadece bir bonustan yararlanabilirler. Başka bir bonustan yararlanabilmek için mevcut bonusun iptali ya da çevrim şartlarının tamamlanmış olması gerekmektedir.

2- Betves gerektiğinde bonusu ve bonustan kazanılan kazançları iptal etme hakkına sahiptir.

3- Promosyonun herhangi bir kötü niyet ve suistimal edildiği durumlarda oyuncu erişiminin kesileceğini kabul eder.

4- Betves gerekli durumlarda kimlik, ikametgah belgesi isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda kazançları bloke edilir.

5- Bonus hesaplaması yapılırken; çekim işleminiz mevcut ise , son çekim işleminiz ve sonrasındaki 12 saatlik sürede yapmış olduğunuz yatırım-çekim işlemleri baz alınacaktır, çekim işlemi bulunmayan üyelerimizin son finansal işlemi ve 12 saat dahilindeki yatırım işlemleri baz alınarak bonus tanımlamaları gerçekleştirilecektir.

6- Bonus çevrimine uygun olmayan bahisler ile elden edilen kazançlar bakiyenizden silinecektir. Betves bonusunu kötüye kullanan kullanıcıların kazancını silme hakkını gizli tutar.