Betves %30 Bingo Yatırım Bonusu

Betves %30 Bingo Yatırım Bonusunu Nasıl Alabilirim?

1- Bu promosyon, herhangi bir yatırım yöntemi ile yapılacak 50 TL ve üzeri yatırımlar için geçerlidir.

2- Bu promosyondan Tombala Oyunu için yararlanılabilir.

3- Yatırılan miktarın %30’u kadar yatırımdan hemen sonra yatırım bonusu tanımlanacaktır.

4- Bu promosyondan, tek seferde en fazla 300TL tutarında bonus talep edilebilir.

Betves %30 Bingo Yatırım Bonusu Çevrim Şartları Nelerdir ?

1- Bu promosyondan yararlanıldığı takdirde, bonus miktarının maksimum 10 katı kadar çekim yapılabilir. (Çekim sınırı, kazanç miktarı ile eşdeğerdir.)

2- Bu bonusun çekilebilir duruma gelmesi için Tombala Oyununda, sadece bonus miktarının 4 katı kadar çevrilmesi gerekmektedir.

Betves Bonus Genel Kuralları

1- Üyeler aynı anda sadece bir bonustan yararlanabilirler. Başka bir bonustan yararlanabilmek için mevcut bonusun iptali ya da çevrim şartlarının tamamlanmış olması gerekmektedir.

2- Betves gerektiğinde bonusu ve bonustan kazanılan kazançları iptal etme hakkına sahiptir.

3- Promosyonun herhangi bir kötü niyet ve suistimal edildiği durumlarda oyuncu erişiminin kesileceğini kabul eder.

4- Betves gerekli durumlarda kimlik, ikametgah belgesi isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda kazançları bloke edilir.

5- Bonus hesaplaması yapılırken; çekim işleminiz mevcut ise , son çekim işleminiz ve sonrasındaki 12 saatlik sürede yapmış olduğunuz yatırım-çekim işlemleri baz alınacaktır, çekim işlemi bulunmayan üyelerimizin son finansal işlemi ve 12 saat dahilindeki yatırım işlemleri baz alınarak bonus tanımlamaları gerçekleştirilecektir.

6- Bonus çevrimine uygun olmayan bahisler ile elden edilen kazançlar bakiyenizden silinecektir. Betves bonusunu kötüye kullanan kullanıcıların kazancını silme hakkını gizli tutar.